GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 9262490

nr 926 2490

Tallrik

Kina, 1800-tal, diameter: 25 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 november 2014
kl 18:10:59